STMicroelectronics
型号:
SD3931-10
封装:
M174
批次:
-
描述:
IC RF PWR TRANS HF/VHF/UHF M174
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Configuration | N-Channel |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Current - Test | 250 mA |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 175W |
| Supplier Device Package | M174 |
| Series | - |
| Package / Case | M174 |
| Voltage - Test | 100 V |
| Technology | MOSFET |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 150MHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tray |
| Gain | 21.3dB |
| Base Product Number | SD3931 |