首页 / 固定电感器 / SDCL1V3015-4R7M-R
minImg
SDCL1V3015-4R7M-R
Eaton - Electronics Division
型号:
SDCL1V3015-4R7M-R
描述:
IND 4.7 UH 1.1A SMT
库存 : 7914
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 145mOhm Max
Series SDCL1V30
Inductance 4.7 µH