首页 / 固定电感器 / SDCL1V4020-3R3M-R
minImg
SDCL1V4020-3R3M-R
Eaton - Electronics Division
型号:
SDCL1V4020-3R3M-R
描述:
IND 3.3 UH 4.7A SMT
库存 : 2946
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 72mOhm Max
Series SDCL1V40
Inductance 3.3 µH