SDD32C36L01
YAGEO
型号:
SDD32C36L01
品牌:
YAGEO
封装:
SOD-323
描述:
TVS ESD, SOD-323, 36V, 75V, REEL
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 40V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 320W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series SDD32C36L01
Type Zener
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 75V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V (Max)