SDDA51A2W
ChromeLED
型号:
SDDA51A2W
品牌:
ChromeLED
描述:
DISPLAY 7SEG 0.51" DBL AMB 10SMD
用户指南
Color Amber
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.610" H x 0.965" W x 0.148" D (15.50mm x 24.50mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 45mcd
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 70mW
Series -
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-SMD, No Lead
Number of Characters 2
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.51" (13.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V