SDDC39B2W
ChromeLED
型号:
SDDC39B2W
品牌:
ChromeLED
描述:
DISPLAY 7SEG 0.39" DBL BLU 10SMD
用户指南
Color Blue
Current - Test 5mA
Size / Dimension 0.512" H x 0.772" W x 0.148" D (13.00mm x 19.60mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 120mW
Series -
Common Pin Common Cathode
Package / Case 10-SMD, No Lead
Number of Characters 2
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.39" (10.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.8V