SDI18-15-UD-P5
CUI Inc.
型号:
SDI18-15-UD-P5
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 19W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
Product Status Active
Weight 0.319 lb (144.7 g)
Current - Output (Max) 1.3A
Series SDI18-UD (18W)
Power (Watts) 19 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 15V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC