SDI200-56-UC-P51
CUI Inc.
型号:
SDI200-56-UC-P51
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 200W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.21" L x 3.19" W x 1.67" H (183.2mm x 81.0mm x 42.3mm)
Product Status Active
Weight 1.808 lb (820 g)
Current - Output (Max) 3.58A
Series SDI200-U (200W)
Power (Watts) 200 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized North America
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 56V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC