SDI200G-19-UC-P51
CUI Inc.
型号:
SDI200G-19-UC-P51
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 200W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency EN, FCC, PSE, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.34" L x 2.13" W x 1.31" H (161.0mm x 54.2mm x 33.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10.5A
Series GaN, SDI200G-U (200W)
Power (Watts) 200 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Standard Number 55024; 55032 Class B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC