SDI40-24-UD-P6
CUI Inc.
型号:
SDI40-24-UD-P6
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 41W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus, GS, PSE
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.7A
Series SDI40-UD (40W)
Power (Watts) 41 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Cord Length 60.2" (1.53m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC