SDI50-18-U-P6
CUI Inc.
型号:
SDI50-18-U-P6
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Weight 0.684 lb (310.26 g)
Current - Output (Max) 2.78A
Series SDI50-U (50W)
Power (Watts) 50 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 18V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC