SDM03MT40-7-F
Diodes Incorporated
型号:
SDM03MT40-7-F
封装:
SOT-26
描述:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT26
库存 : 2531
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-26
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Series -
Package / Case SOT-23-6
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 370 mV @ 1 mA
Diode Configuration 3 Independent
Mfr Diodes Incorporated
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30mA (DC)
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C