SDM300G-24-U-P219
CUI Inc.
型号:
SDM300G-24-U-P219
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
库存 : 22
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CB, CE, cURus, FCC, TUV, UKCA
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.20" L x 3.35" W x 1.38" H (183.0mm x 85.0mm x 35.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 12.5A
Series SDM300G-U (300W)
Power (Watts) 300 W
No Load Power Consumption 500mW
Cord Length 47" (1.20m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 60601-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC