SDQA56GT2W
ChromeLED
型号:
SDQA56GT2W
品牌:
ChromeLED
描述:
DISPLAY 7SEG 0.56" QUAD GR 12SMD
库存 : 11
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Green
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.669" H x 1.969" W x 0.152" D (17.00mm x 50.00mm x 3.85mm)
Millicandela Rating 90mcd
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 120mW
Series -
Common Pin Common Anode
Package / Case 12-SMD, No Lead
Number of Characters 4
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.56" (14.20mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V