SDR0604-120ML
Bourns Inc.
型号:
SDR0604-120ML
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD
库存 : 3483
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Series SDR0604
Inductance 12 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 22MHz