SDR10EZPJ121
Rohm Semiconductor
型号:
SDR10EZPJ121
封装:
0805
描述:
HIGH ANTI-SURGE THICK FILM CHIP
库存 : 9998
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 Ohms
Series SDR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W