首页 / 压敏电阻,MOV / SDVL2016SD650PTHS301
minImg
SDVL2016SD650PTHS301
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
SDVL2016SD650PTHS301
描述:
VARISTOR 82V 200A 0806
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 73 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 91 V
Series -
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Energy 0.7J
Maximum AC Volts 50 V
Mfr Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 65 V
Current - Surge 300 A