Texas Instruments
型号:
SE555DG4
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9025
$0.9025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Count | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 10 mA |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 100kHz |
| Package | Tube |
| Base Product Number | SE555 |