首页 / 矩形电缆组件 / SEAC-020-04-18.0-TU-TU
minImg
SEAC-020-04-18.0-TU-TU
Samtec Inc.
型号:
SEAC-020-04-18.0-TU-TU
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CBL ASSM HDR M-M 80POS 18"
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Usage -
Number of Rows 4
Number of Positions 80
Color Blue, Ribbon
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series SEARAY™ SEAC
Length 1.50' (457.20mm)