Samtec Inc.
型号:
SEAC-020-04-18.0-TU-TU
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSM HDR M-M 80POS 18"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$137.883
$137.883
10
$126.52575
$1265.2575
25
$121.65966
$3041.4915
50
$117.60449
$5880.2245
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 80 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | SEARAY™ SEAC |
| Length | 1.50' (457.20mm) |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SEAC-020 |
| Cable Termination | IDC |