SEAFP-50-05.0-S-04-TR
Samtec Inc.
型号:
SEAFP-50-05.0-S-04-TR
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050" SEARAY HIGH-SPEED OPEN-PIN
用户指南
Number of Rows 4
Number of Positions 200
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.197" (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series SEARAY™ SEAFP
Connector Type High Density Array, Female
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Features -
Package Tape & Reel (TR)
Mated Stacking Heights 7mm