Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SEK101M050ST
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.489
$2.489
10
$2.01305
$20.1305
50
$1.75655
$87.8275
100
$1.53691
$153.691
500
$1.171008
$585.504
1000
$1.024632
$1024.632
2500
$0.988038
$2470.095
5000
$0.951444
$4757.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.59Ohm |
| Series | SEK |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |