Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SEK101M100ST
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.49435
$14.9435
50
$1.29504
$64.752
100
$1.120715
$112.0715
500
$0.846754
$423.377
1000
$0.747128
$747.128
2500
$0.697319
$1743.2975
5000
$0.67241
$3362.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Size / Dimension | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.33Ohm |
| Series | SEK |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |