SF005PCN-HM-36.00
Leader Tech Inc.
型号:
SF005PCN-HM-36.00
描述:
RF EMI SHIELDING SHEET 41"X36"
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Material Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Thickness - Overall 0.003" (0.08mm)
Product Status Active
Series -
Type Shielding Sheet
Length 41.000" (1.04m)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Package Bulk
Shelf Life -
Adhesive Acrylic, Conductive
Width 36.000" (914.40mm)