SF100PAL-36.00
Leader Tech Inc.
型号:
SF100PAL-36.00
描述:
RF EMI SHIELDING SHEET 36"X36"
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Sheet
Material Aluminum
Thickness - Overall 0.003" (0.07mm)
Product Status Active
Series -
Type Shielding Sheet
Length 36.000" (914.40mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Package Bulk
Shelf Life -
Adhesive -
Width 36.000" (914.40mm)