Leader Tech Inc.
型号:
SF100PAL-36.00
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF EMI SHIELDING SHEET 36"X36"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Sheet |
| Material | Aluminum |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Shielding Sheet |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Leader Tech Inc. |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | - |
| Width | 36.000" (914.40mm) |