Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
SFD66T25K391B-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 25UF 10% 660VAC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$63.821
$63.821
10
$59.83005
$598.3005
50
$53.84657
$2692.3285
100
$51.85233
$5185.233
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Motor Run |
| Height - Seated (Max) | 4.030" (102.36mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | Quick Connect, Disconnect |
| Lead Spacing | 0.810" (20.57mm) |
| Size / Dimension | 3.660" L x 1.970" W (92.96mm x 50.04mm), Lip |
| Mounting Type | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | 660V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 25 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |