ams-OSRAM USA INC.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.50065
$5.0065
100
$0.32775
$32.775
1000
$0.258761
$258.761
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 120° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 860nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 10mW/sr @ 100mA |
| Series | Power TOPLED® |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 2-SMD, Boomerang |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 70mA |
| Base Product Number | SFH4256 |