ams-OSRAM USA INC.
型号:
SFH 4259S
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER IR 860NM 100MA PLCC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.68115
$6.8115
100
$0.50407
$50.407
500
$0.463239
$231.6195
1000
$0.381482
$381.482
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 50° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 860nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 85mW/sr @ 100mA |
| Series | Power TOPLED® |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | SFH4259 |