SFLS30481R2B
Cosel USA, Inc.
型号:
SFLS30481R2B
描述:
DC DC CONVERTER 1.2V 14W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 1.2V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.62" L x 1.43" W x 0.17" H (41.2mm x 36.2mm x 4.4mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 12A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SFLS (30W)
Power (Watts) 14 W
Type Isolated Module
Package / Case 18-SMD Module, 15 Leads
Efficiency 84%