SFM210-LPSE-S23-SC-BK
Sullins Connector Solutions
型号:
SFM210-LPSE-S23-SC-BK
描述:
CONN HDR 23POS 0.039 GOLD SMD
用户指南
Insulation Height 0.087" (2.20mm)
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 1A
Product Status Active
Connector Type Header, Top or Bottom Entry
Features -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm)
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 125°C