SFR18EZPJ4R7
Rohm Semiconductor
型号:
SFR18EZPJ4R7
封装:
1206
描述:
SULFUR TOLERANT CHIP RESISTORS :
库存 : 9885
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 Ohms
Series SFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W