SFS30482R5B
Cosel USA, Inc.
型号:
SFS30482R5B
描述:
DC DC CONVERTER 2.5V 23W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 2.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 9A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SFS (30W)
Power (Watts) 23 W
Type Isolated Module
Package / Case 20-SMD Module, 17 Leads
Efficiency 91%