首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-05-28-F-03.26-DR-NDS
minImg
SFSD-05-28-F-03.26-DR-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-05-28-F-03.26-DR-NDS
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.272' (82.80mm, 3.26")