首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-05-28-G-07.87-D-NDS
minImg
SFSD-05-28-G-07.87-D-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-05-28-G-07.87-D-NDS
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.656' (200.00mm, 7.87")