首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-05-30-F-09.85-D-NUX
minImg
SFSD-05-30-F-09.85-D-NUX
Samtec Inc.
型号:
SFSD-05-30-F-09.85-D-NUX
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.821' (250.19mm, 9.85")