首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-07-28-F-10.00-D-NDS
minImg
SFSD-07-28-F-10.00-D-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-07-28-F-10.00-D-NDS
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")