首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-07-28-G-31.50-DL-NDX
minImg
SFSD-07-28-G-31.50-DL-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSD-07-28-G-31.50-DL-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 2.62' (800.10mm)