首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-07-28-H-05.91-D-NDS
minImg
SFSD-07-28-H-05.91-D-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-07-28-H-05.91-D-NDS
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")