首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-07-28C-G-03.94-SS
minImg
SFSD-07-28C-G-03.94-SS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-07-28C-G-03.94-SS
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.328' (100.00mm, 3.94")