首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-10-28-F-03.94-DR-NDX
minImg
SFSD-10-28-F-03.94-DR-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSD-10-28-F-03.94-DR-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.328' (100.00mm, 3.94")