首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-10-28C-F-05.91-S
minImg
SFSD-10-28C-F-05.91-S
Samtec Inc.
型号:
SFSD-10-28C-F-05.91-S
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")