首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-10-30-G-08.76-D-NDS
minImg
SFSD-10-30-G-08.76-D-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-10-30-G-08.76-D-NDS
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.730' (222.50mm, 8.76")