首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-15-28C-G-10.00-DR-NDX
minImg
SFSD-15-28C-G-10.00-DR-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSD-15-28C-G-10.00-DR-NDX
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")