首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-20-28-G-31.50-DR-NDX
minImg
SFSD-20-28-G-31.50-DR-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSD-20-28-G-31.50-DR-NDX
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 2.62' (800.10mm)