首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-25-30-G-03.50-S
minImg
SFSD-25-30-G-03.50-S
Samtec Inc.
型号:
SFSD-25-30-G-03.50-S
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Black, Individual
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.292' (88.90mm, 3.50")