首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-30-28-F-09.85-DR-NDS
minImg
SFSD-30-28-F-09.85-DR-NDS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-30-28-F-09.85-DR-NDS
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.821' (250.19mm, 9.85")