首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-30-28-G-05.91-D-NUS
minImg
SFSD-30-28-G-05.91-D-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-30-28-G-05.91-D-NUS
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")