首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-30-28-H-07.87-D-NDX
minImg
SFSD-30-28-H-07.87-D-NDX
Samtec Inc.
型号:
SFSD-30-28-H-07.87-D-NDX
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.656' (200.00mm, 7.87")