首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-30-28-H-11.00-S
minImg
SFSD-30-28-H-11.00-S
Samtec Inc.
型号:
SFSD-30-28-H-11.00-S
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.917' (279.40mm, 11.00")