首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-30-30-F-10.00-DR-NUS
minImg
SFSD-30-30-F-10.00-DR-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-30-30-F-10.00-DR-NUS
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")