首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-35-30-H-03.25-DR-NUS
minImg
SFSD-35-30-H-03.25-DR-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-35-30-H-03.25-DR-NUS
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Number of Rows 2
Number of Positions 70
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.271' (82.55mm, 3.25")